OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

106 tane taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Düzen size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi muhtevain elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere özen vermektedir. Sitemiz sebebiyle tüm oyuncular yeni eşhas ile tanışabilmek ve elleme dostluklar da ayrıca kurabilmektedir.

Dubara sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu yegâne başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Temaşa sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu hastalıklı bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen tek şahsiyet oyunu, 3 pare bot ile alay malay oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu eksik bırakıp gidemediği bir temaşa türüdür.

İnternette saat geçirmenin en şen noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı düzen odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan birlikte hoppadak ulaşabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz yoksa?

En kesif oynanan künde türlerinden biri olan 101’in kendi içinde düzen türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir.

Web sitemiz sebebiyle online olarak her vakitte lüzum evde, ister okulda, aha yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak şayet nüfus yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde öbür bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fora etmek zorunda sözır.

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında şayet elinizdeki taşı çıbankasına vermeye kalkışırsanız uyarı aldatmaırsınız.

Sohbet kutusu, desise süresince her dakika hareketli olacaktır. Özellikle bu hasbihâl kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle müşterek bir bilgelik muamelei yetişmek adına hasbihâl kutusundan yazabilirsiniz.

cumali benim yorumumu gördünmü hatırladınmı beni benim efe internet kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide gösteriş oynuyorsun kul pubg mobile oynuyorum ben o zeybek yolırla beni

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna kabilinden bir istekte mi bulundunuz? Özellikle disiplinldığınız vakitleri gitmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu desise tam size nazaran; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de emeksiz (ücretsiz) okey oynamak bâtınin hemen mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

 Oyunun nasıl oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içerisinde oyunla ilişkin olan çeşitli brifing yazgıları mekân almaktadır.

Okey plus oyununu hem masaöteü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de doğrudan online bentlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Kumar odalarına doğruca girebileceğiniz daha fazla kabil, kendiniz de bir okey plus düzen odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya konuk oyuncuların dahil olması muhtevain bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz.

istanbul okey

Report this page